Tutaj pojawią się wyszukiwane przez Ciebie frazy.
Przepraszamy!
Mamy mały problem z wyszukiwaniem, spróbuj ponownie za chwilę.
Nie martw się! Nadal możesz przeglądać wszystkie nasze oferty.
Marka
Model
Nadwozie
Cena
Rodzaj paliwa
Rata miesięczna
Rocznik
Sortuj
Nie znaleźliśmy żadnej pasującej oferty.
Wyczyść filtry lub sprawdź proponowane przez nas wyszukiwania:
Masz pytania?
Zostaw nam swój numer telefonu i adres e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą
Dziękujemy za zamówienie rozmowy!
Teraz wystarczy poczekać na kontakt ze strony naszego doradcy.
Wybierz markę i model samochodu, którym jesteś zainteresowany
Wyślij wniosek i zarezerwuj swój samochód online
Podpisz umowę bez wychodzenia z domu
Odbierz swój nowy samochód z salonu lub zamów dostawę do domu
Kia Motors oddaje do dyspozycji klientów wiele modeli wygodnych samochodów osobowych, wśród których ciekawym autem jest Kia Proceed, obecna w ofercie od 2006 roku. Co to za samochód i w jaki sposób można sfinansować jego zakup? Leasing to jedna z możliwych form finansowania.
Kia Proceed została stworzona przez koreańską markę Kia Motors na podstawie modelu Kia Cee`d. W 2007 roku, podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie, zaprezentowano 3-drzwiową wersję Kii Cee`d, nazwaną Kia Pro Cee`d. Obecnie model ten nosi po prostu nazwę Kia Proceed. Auto zostało zaprojektowane w europejskim centrum rozwojowym marki Kia. W 2012 roku podczas targów motoryzacyjnych w Paryżu zaprezentowano 3-drzwiową odmianę Pro Cee`d II.
Ostatecznie z początkiem 2019 roku do oferty Kii trafiła zaprezentowana ponownie we francuskiej stolicy Kia Proceed, która w przeciwieństwie do dwóch swoich poprzednich generacji nie jest już 3-drzwiowym hatchbackiem. To 5-drzwiowa odmiana shooting brake. Największą różnicę w stosunku do modelu Kia Ceed widać w stylistyce auta Kia Proceed, zwłaszcza linii bocznej i tyłu pojazdu.
Producent wyposażył Kię Proceed w liczne systemy bezpieczeństwa. M.in. dzięki temu opinie o tym samochodzie są bardzo dobre. Bezpieczeństwo użytkowania zapewniają też liczne poduszki powietrzne. Ponadto samochód wyposażony jest w systemy:
Samochód Kia Proceed dostępny jest w kilku wersjach silnikowych, z silnikiem benzynowym lub Diesla. W gamie jednostek napędowych można wymienić:
Kia Proceed liczy sobie 1442 mm wysokości i 1800 mm szerokości z rozłożonymi lusterkami. Łącznie ma 4605 mm długości.
Leasing od lat zyskuje na popularności jako alternatywna – względem gotówki lub kredytu bankowego – forma finansowania zakupu m.in. pojazdów. Można wziąć w leasing także Kię Proceed. Taka realna możliwość istnieje zarówno dla dużych przedsiębiorstw, tworzących flotę samochodów, jak i nawet dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Konsumenci również mogą skorzystać z leasingowania samochodu Kia Proceed. Leasing konsumencki jak najbardziej im na to pozwoli.
Leasing ma to do siebie, że daje możliwość nabycia nowego samochodu, np. Kii Proceed, na atrakcyjnych warunkach, często nawet od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Czym jest leasing? Otóż jest to rodzaj umowy cywilnoprawnej, jaką podpisują ze sobą leasingodawca, nazywany również korzystającym, oraz leasingobiorca (korzystający). Można powiedzieć, że jest to forma finansowania zewnętrznego, która łączy w sobie cechy wynajmu i dzierżawy oraz kredytu. Pozwala na sfinansowanie nabycia ruchomości, w tym pojazdów mechanicznych, oraz nieruchomości. Kontrakt leasingowy stwarza w praktyce możliwość użytkowania przedmiotu leasingu, np. samochodu Kia Proceed, bez konieczności jego nabycia na własność.
Właścicielem samochodu pozostaje wówczas leasingodawca, który w zamian za oddanie auta leasingobiorcy do używania oraz używania i pobierania pożytków otrzymuje raty leasingowe. Rozpoczęcie umowy leasingowej w wielu przypadkach wymaga jeszcze uiszczenia opłaty wstępnej, czyli czynszu inicjalnego, choć niektóre firmy leasingowe z tego rezygnują.
Dlaczego warto wybrać Kię Proceed w leasingu? Ponieważ jest to elastyczna forma finansowania, która przynosi przedsiębiorcom korzyści w postaci nie tylko auta oddanego do używania, ale i podatkowe. Leasing pozwala na odliczenie pełnej kwoty raty w kosztach podatkowych lub części odsetkowej raty leasingowej oraz na dokonywanie odpisów amortyzacyjnych w zależności od wybranej formy leasingu – odpowiednio leasingu operacyjnego lub leasingu finansowego.