Tutaj pojawią się wyszukiwane przez Ciebie frazy.
Przepraszamy!
Mamy mały problem z wyszukiwaniem, spróbuj ponownie za chwilę.
Nie martw się! Nadal możesz przeglądać wszystkie nasze oferty.
Marka
Model
Nadwozie
Cena
Rodzaj paliwa
Rata miesięczna
Rocznik
Sortuj
Wybierz markę i model samochodu, którym jesteś zainteresowany
Wyślij wniosek i zarezerwuj swój samochód online
Podpisz umowę bez wychodzenia z domu
Odbierz swój nowy samochód z salonu lub zamów dostawę do domu
W toku prowadzenia działalności gospodarczej znakomicie sprawdzi się samochód Opel Movano. Leasing jest sposobem na pozyskanie takiego pojazdu do swojej firmy bez uszczerbku dla płynności finansowej.
Działalność gospodarcza wymaga w wielu przypadkach od firmy posiadania odpowiednich środków transportu. Przewożenie gotowych produktów do klientów, surowców do produkcji czy innych przedmiotów będzie łatwiejsze, jeśli firma zainwestuje w odpowiednią furgonetkę. Może nią być Opel Movano. To jeden z mniej znanych na rynku samochodów niemieckiej marki Opel. Sprawdźmy, jaką charakterystykę ma ten pojazd i jakie warunki leasingu będą obowiązywać przedsiębiorcę, który zechce wyleasingować Opla Movano.
Samochód Opel Movano zaliczany jest do grona dużych samochodów dostawczych, jakie w swojej ofercie ma marka Opel. Pojazd produkowany jest przez koncern General Motors, będący właścicielem niemieckiej marki motoryzacyjnej. Opel Movano dostępny jest już od 1998 roku. Został zbudowany we współpracy z francuską firmą Renault, dostarczającą m.in. ramę pojazdu.
Pierwsza generacja pojazdu Opel Movano, z oznaczeniem A, była produkowana w latach 1998-2010 i stanowiła bliźniaczy model samochodu Renault Master II. Oba pojazdy były produkowane w Batilly we Francji przez firmę Sovab, należącą do grupy Renault. W 2003 roku Opel Movano przeszedł face lifting, kiedy to przeprojektowano cały przód samochodu, zmieniając przednie reflektory i grill.
Druga generacja Opla Movano, z oznaczeniem B, jest bliźniaczym modelem do Renaulta Mastera II. Movano B zyskało znacznie więcej miejsca wewnątrz niż w poprzedniej generacji tego samego modelu. Liczba wersji nadwozia jest bardzo duża, można więc wybrać auto odpowiadające klientowi w 100 procentach. W 2014 roku zaplanowano delikatny lifting pojazdu. Obecnie samochód Opel Movano można zamówić z napędem na jedną oś lub z napędem 4x4.
Samochód ten wyposażony jest w silniki diesla. Dostępne są silniki 2.3 CDTI o różnej mocy: 100 KM, 110 KM, 125 KM, 135 KM, 145 KM oraz 163 KM. Na wyposażeniu znajduje się 6-biegowa skrzynia manualna. Opel Movano może mieć od 5048 mm do 6848 mm długości. Szerokość auta jest stała i wynosi 2070 mm.
Warto zwrócić uwagę na liczne innowacje zastosowane w samochodzie Opel Movano. Wykorzystuje on takie systemy jak:
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby Opel Movano wykorzystywany był jako samochód dostawczy o ładowności do 3,5 tony, ale jednocześnie może posłużyć jako duży samochód rodzinny.
Leasing jest atrakcyjną formą finansowania nabycia pojazdów, zarówno jeśli leasingobiorcą jest przedsiębiorca, jak i osoba prywatna. W obu przypadkach można wyleasingować Opla Movano. Leasing dla firm i leasing konsumencki obejmują finansowanie pojazdów przez leasingodawcę, czyli finansującego. Oddaje on do używania pojazd korzystającemu, czyli leasingobiorcy, na podstawie stosownej, pisemnej umowy leasingowej. Leasing ma określony czas obowiązywania, a przy tym umowa zakłada wysokość opłaty wstępnej i opłat miesięcznych z tytułu finansowania auta w leasingu.
Leasing konsumencki pozwala pozyskać Opla Movano szybciej niż w przypadku korzystania z kredytu bankowego. Warunki dotyczące wymaganej zdolności kredytowej i historii kredytowania są tu też prostsze do spełnienia.
Dla osób i firm, które chcą pozyskać Opla Movano, leasing jest ofertą na pewno godną rozważenia. Taka forma finansowania opłaca się przedsiębiorcom, ponieważ w zależności od wybranej metody leasingu albo pozwala na doliczenie do kosztów uzyskania przychodów pełnej raty leasingowej, albo jej części odsetkowej. Dla klientów prywatnych leasing Opla Movano pozwala przy niewielkich nakładach środków pozyskać duże, wygodne rodzinne auto, które przyda się np. podczas wyjazdów wakacyjnych.
Przy podpisywaniu umowy leasingowej trzeba ustalić wysokość opłaty wstępnej (wkładu własnego). Im będzie ona wyższa, tym mniejsze będą miesięczne opłaty leasingowe. Do tego leasingodawca ustala wysokość wykupu. Po zakończeniu umowy leasingowej leasingobiorca może wykupić użytkowane auto w atrakcyjnej cenie lub zostawić je u finansującego i wziąć nowy samochód w leasing.
Zastanawiasz się nad zakupem nowego auta dostawczego? Opel Movano to doskonały wybór. Poznaj przykładową kalkulację leasingu dla firm z uwzględnieniem korzyści podatkowych.
Opel Movano Heavy L3H2
Cena samochodu po uwzględnieniu korzyści podatkowych.